Odgrzybianie, eksprtyzy mykologiczne - od stycznia 2018
usługi świadczymy
na obszarze zaznaczonym
na zielono.

 

Mapa
Kliknij mapkę aby powiększyć
 
 
TELEFON, SMS, E-mail
ZADZWOŃ
TERAZ

+48 880 722 589

Można do nas dzwonić pn.-pt. 8:30-20:00
sobota 9:30-16:00
w przypadku trudności z połączeniem prosimy o sms lub e-mail - skontaktujemy się w pierwszym możliwym terminie.
W SERWISIE ZNAJDZIESZ
Oferta
Odgrzybianie
Galeria Grzybów Pleśniowych
Odgrzybianie Budynków
Galeria Grzybów Domowych
Galeria Wykwitów Solnych
Czyszczenie Dachów, Czyszczenie Elewacji
Izolacje Przeciwwilgociowe
Porady Budowlane
Kierownictwo Budów
Najczęściej zadawane pytania
Wyszukaj w Serwisie
Polecane Strony
Mapa Serwisu
Obszar Działania
Dane Adresowe
Polityka prywatności
grzyby-waigel-02-06-2008 021.jpg
2-lata-gwarancji.jpg
ekspertyzy.jpg
Tagi witryny
odgrzybianie waigel suchy dom odgrzybianie wrocław odgrzybianie opole odgrzybianie łódź osuszanie odgrzybianie katowice odgrzybianie kraków odgrzybianie bydgoszcz odgrzybianie drewna ekspertyzy usuwanie pleśni mykologia czyszczenie dachów odgrzybianie jarocin odgrzybianie poznań odgrzybianie murów myko odgrzybianie warszawa
Polecane Strony
odgrzybianie murów, pleśń
odgrzybianie drewna
odgrzybianie mieszkań
Izolacje wodochronne
odgrzybianie
ekspertyzy mykologiczne
badania laboratoryjne
zagrzybienie
Odgrzybianie Email

Odgrzybianie - skuteczne usuwanie grzybów, likwidowanie pleśni.

 • odgrzybianie budynków
 • odgrzybianie ścian
 • odgrzybianie mieszkań
 • usuwanie pleśni
 • odgrzybianie murów
 • likwidowanie grzybów
 • likwidowanie pleśni
 • odgrzybianie drewna
 • odgrzybianie składów i magazynów
 • odgrzybianie hal
 • odgrzybianie sklepów
 • usuwanie grzybów


Jesteśmy członkami
Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa.

 

Od Stycznia 2018r. pracujemy tylko w obszarze zaznaczonym kolorem zielonym.

odgrzybiuanie, usuwanie pleśni
 Odgrzybianie wykonujemy we wszystkich rodzajach pomieszczeń od niewielkich wnęk z szafami przez całe domki jedno i wielo rodzinne po obiekty przemysłowe, produkcyjne czy magazynowe.
Odgrzybiamy pomieszczenia nietypowe – mamy doświadczenie w odgrzybianiu archiwów, piekarni, kościołów.
Opracowaliśmy metody i technologie pozwalające skutecznie świadczyć usługę odgrzybianie na różnorodnych podłożach i materiałach – potrafimy skutecznie odgrzybić wszystkie rodzaje murów, drewno, płyty OSB, sklejkę i materiały drewnopochodne, papier, gumę, tworzywa sztuczne.
W przypadku składanych przez instytucje zapytań wymagających indywidualnych rozwiązań, przeprowadzamy wizję lokalną i opracowujemy strategię usługi odgrzybianie, dostosowaną do rozmiaru porażenia, miejsca, podłoża, rodzaju grzybów i oczekiwań klienta. Odgrzybianie kończy protokół powykonawczy, który zawiera gwarancje, zalecenia, porady eksploatacyjne, wyniki pomiarów itp.


Grzyb domowy (Serpula lacrymans) - powoduje bardzo poważne szkody. Pozostawienie porażonego drewna "do następnego remontu" skutkuje jego całkowitym zniszczeniem.
 odgrzybianie, usuwanie pleśni odgrzybianie, usuwanie pleśni odgrzybianie, usuwanie pleśni
Grzyb domowy - szkody które powoduje mogą być bardzo poważneGrzyb domowy (Serpula lacrymans) - owocnikiGrzyb domowy (Serpula lacrymans) - sznury i grzybnia
Grzyb pleśniowy lub jak mówią inni grzyb-pleśń - powoduje minimalne szkody budowlane za to bardzo poważnie wpływa na zdrowie mieszkańców i użytkowników porażonych przez niego mieszkań, biur itp . Potrafi w kilka tygodni rozwinąć się z zarodnika do stanu silnie zarodnikującej grzybni.
 odgrzybianie, usuwanie pleśni odgrzybianie, usuwanie pleśni odgrzybianie, usuwanie pleśni
Grzyb pleśniowy - poważnie szkodzi naszemu zdrowiuGrzyb pleśniowy - typowe miejsceGrzyb pleśniowy - typowe miejsce

Odgrzybianie mieszkań, piwnic, pomieszczeń gospodarczych ( w tym likwidowanie pleśni ). Usługa adresowana do indywidualnych właścicieli i użytkowników lokali, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych jak i developerów czy biur nieruchomości.
Proponowane rozwiązania mają na celu usuwanie grzybów pleśniowych. Odgrzybianie to skuteczne i zajmujące tylko kilka godzin zabiegi wykonywane doskonałymi, nowoczesnymi środkami chemicznymi przez wyszkolonych i doświadczonych pracowników. W ramach usługi odgrzybianie dochodzimy przyczyn powstania zagrzybień dokonując niezbędnych oględzin i pomiarów. Każda usługa odgrzybianie zostaje potwierdzona protokółem powykonawczym zawierającym wyniki pomiarów, dokumentację fotograficzną, zaleceniami dla klienta dotyczącymi prawidłowej eksploatacji i likwidacji przyczyn zagrzybienia.
Jeśli zachodzi taka potrzeba pobieramy próbki powietrza i wymazy z podłoży, przeprowadzamy badania laboratoryjne i wykonujemy ekspertyzy mykologiczne czy mykologiczno-budowlane.

Badania laboratoryjne i ekspertyzy nie zawierają się w ogólnej cenie odgrzybiania i wymagają odrębnej umowy i wyceny.

Odgrzybianie nie jest równoznaczne z wykonaniem izolacji przeciwwilgociowych, udrożnieniem niedrożnych kanałów wentylacyjnych czy wykonaniem ekspertyz lub badań laboratoryjnych. Ten zakres prac wymaga odrębnego zlecenia.
W ramach usługi odgrzybianie otrzymujecie Państwo skuteczne usunięcie grzybów i ich zarodników, określenie przyczyn powstania zagrzybienia, pomiary drożności wentylacji, wilgotności powietrza w lokalu, temperatur, stopnia zawilgocenia przegród budowlanych czy materiału na którym rozwija się grzyb. Ponadto w protokóle znajdują się zalecenia i porady eksploatacyjne pozwalające w przyszłości uniknąć tworzenia warunków korzystnych dla rozwoju grzybów.
Badania laboratoryjne – usługi polegające na badaniu pobranych próbek powietrza czy wymazu z podłoża (próbki pobierane w zależności od potrzeb) i po hodowli pobranego materiału w warunkach laboratoryjnych określenie rodzaju kolonii, ilości kolonii oraz identyfikacja gatunków w tym wskazanie patogenów. Wynik badania laboratoryjnego najczęściej dostępny jest po 30 do 40 dni od daty pobrania materiału.

Ekspertyza mykologiczno-budowlana – zawiera wyniki dokonanych pomiarów, dokumentację fotograficzną, wyniki oględzin oraz badań stanu technicznego budynku z uwzględnieniem ewentualnych zagrożeń, zakresu koniecznych napraw, rozmiaru zniszczeń dokonanych przez grzyby, domowe, grzyby pleśniowe, owady i bakterie. W ekspertyzie mykologiczno-budowlanej umieszcza się informacje o sposobach usunięcia przyczyn zaistniałego stanu i na jej podstawie przygotowuje się m.in. dokumenty kosztorysowe i projektowe.
Ekspertyza mykologiczno-budowlana jest odrębną usługą wykonywaną przez naszą firmę. Jej wykonanie nie zawiera się w żadnej z wymienionych wyżej usług.

 odgrzybianie, usuwanie pleśni odgrzybianie, usuwanie pleśni odgrzybianie, usuwanie pleśni
Grzyb domowyOprysk na niewielkich powierzchniachGrzyb pleśniowy 

 

ZADZWOŃ TERAZ

880 722 589

TELEFON, SMS, E-mail
ZADZWOŃ
TERAZ
Można do nas dzwonić pn.-pt. 8:30-20:00
sobota 9:30-16:00
w przypadku trudności z połączeniem prosimy o sms lub e-mail - skontaktujemy się w pierwszym możliwym terminie.
 
Zachęcamy do zadawania pytań - ułatwi to Państwu zakładka  "Zamów - Zapytaj".  
Aby zaoszczędzić Państwa czas i rozwiać wątpliwości przygotowaliśmy listę
Najczęściej Zadawanych Pytań. 
Zachęcamy do nadsyłania nam e-listów z pytaniam, postaramy się na te pytania odpowiadać w dziale
"Najczęściej Zadawanych Pytań"
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »